20 lipca 2012

Sea of Spa - codzienna pielęgnacja ciała

 
Sea of Spa -  pierwsze spotkanie z bogactwem Morza Martwego
Morze Martwe znane jest od stuleci ze swoich niesamowitych właściwości leczniczych oraz wzmacniających ciało. Zawiera ponad 20 minerałów min potas, magnez, cynk, które dzięki braku możliwości utleniania się dostają się do naskórka i do wewnątrz organizmu.Błoto znajdujące się na dnie morza( a właściwie jeziora:) ma właściwości ujędrniające i wygładzające skórę. Posiadając te informację postanowiłam nabyć kosmetyki Sea of spa do codziennej pielęgnacji ciała. Na początek zakupiłam peeling do ciała oraz masło. 
Peeling a w zasadzie sól peelingująca do ciała na bazie wosku Lyche&Kokos ( oczywiście firma oferuje także inne zapachy) ma na celu stymulować krążenie krwi, skutecznie usuwać martwe komórki naskórka oraz wspomagać likwidacje tkanki tłuszczowej.Należy go nakładać na sucho kolistymi ruchami, następnie dokładnie spłukać.
Ja stosuje peeling dwa razy w tygodniu.Nie częściej.Peeling doskonale złuszcza naskórek. Skóra po nim jest gładka,mocno nawilżona i przyjemna w dotyku. Z takim uczuciem nawilżenia budzimy się rankiem czując delikatny zapach kokosu:)
Masło natomiast stosuje codziennie zamiast balsamu. Masło przeznaczone jest do skóry suchej. Doskonale nawilża i odżywia skórę.  Skóra staje się gładka i elastyczna. W zasadzie z wszystkich jakie do tej pory używałam Masło Sea of Spa działa najbardziej nawilżająco.
Niebawem wypróbuje kolejne kosmetyki Sea of Spa - relacje oczywiście na bieżąco :)

Produkty Sea of Spa można zakupić online na stronie : http://www.seaofspa.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz