07 października 2012

Embryolisse Lait - Crème Concentré

Witam Was
dzisiaj chciałabym przybliżyć Wam francuską markę Embryolisse,
a konkretnie krem nawilżający Lait - Crème Concentré .
Historia Embryolisse rozpoczęła się w 1950 roku, kiedy to dermatolog ze szpitala w Paryżu wyspecjalizowany w dziedzinie patologii skóry, stworzył legendarny krem Lait-Creme Concentré, który dzisiaj sprzedaje się na całym świecie w wybranych miejscach.

Laboratorium Embryolisse stworzyło przez lata badań rzetelną ekspertyzę dermokosmetyczną,
opracowując całą gamę produktów, które spełniają wymagania pielęgnacji twarzy i ciała, pozostawiając skórę zdrową i piękną.

Przekazywane z matek na córki, polecane przez dermatologów, uwielbiane przez paryżanki, doceniane przez wielu miłośników piękna, będące sekretem urody światowej sławy wizażystów, produkty Embryolisse gwarantują widoczne rezultaty.

Embryolisse jest godną zaufania i sprawdzoną marką idealną da kobiet ufających profesjonalistom, lubiących niszowe oraz prestiżowe produkty, wybierających świadomie program pielęgnacji dla swojej skóry.

Dermokosmetyki Embryolisse są bardzo efektywne dzięki stosowaniu silnie skoncentrowanych składników aktywnych pochodzenia naturalnego oraz umieszczaniu ich w formule odpowiedniej nawet dla najwrażliwszej skóry.

Efektywność
Dermokosmetyki Embryolisse cechuje staranny dobór składników aktywnych o udowodnionym działaniu oraz długą tradycją wykorzystywania ich w medycynie i kosmetologii (np. masło karité, wosk pszczeli, aloes, soja) oraz połączenie ich z aktywnymi składnikami dermatologicznymi, takimi jak kwas hialuronowy czy kolagen.

Siła natury
Podstawą produktów Embryolisse są składniki aktywne pochodzenia roślinnego produkowane z kwiatów oraz owoców.

Hipoalergiczna kompozycja
Wszystkie produkty Embryolisse opracowane są zgodnie ze ścisłymi normami, będącymi rezultatem intensywnej pracy specjalistów. Tworzone przez farmaceutów i testowane przez dermatologów zawierają odpowiednią ilość składników aktywnych w idealnych proporcjachUwielbiany przez Karlie Kloss i Anję Rubik. oraz są odpowiednie dla nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Źródło: www.embryolisse.pl

Lait - Crème Concentré 
Uwielbiany przez Karlie Kloss i Anję Rubik.
Opis producenta:
Idealny produkt pielęgnacyjny – dobrze strzeżony sekret urody paryżanek,
od wielu dekad uwielbiany przez dermatologów: stanowi połączenie składników pochodzenia
naturalnego o udowodnionych właściwościach pielęgnacyjnych oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin. Dostarcza skórze wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz wodę niezbędną dla jej równowagi, odnawia barierę hydro-lipidową naskórka, która chroni skórę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi oraz przyspiesza proces odnowy komórkowej. Nawilżona*, odżywiona i zregenerowana skóra odzyskuje elastyczność i staje się jędrna, gładka i niezwykle miękka. Wszystkie oznaki wysuszenia i dyskomfortu znikają, a kremowa konsystencja pozostawia satynowe wykończenie nawet na suchej skórze.Moja opinia
bardzo dobrze nawilża,
idealny po zabiegach kwasami,
nie pozostawia tłustej warstwy - twarz nie "świeci się"
stosuję go również na twarz po opalaniu,
może być stosowany do oczyszczania skóry,
idealny również dla dzieci,
 zawiera masło karité, wosk pszczeli, aloe vera , proteiny soi co bardzo dobrze wpływa na skórę,
dla mnie bardzo ważna rzecz - produkt bez parabenów.

Myślę że na tym produkcie moja przygoda z firmą Embryolisse się nie skończy, tym bardziej że produkty są dostępne w Polsce - www.embryolisse.pl


Ocena: 4/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz