23 stycznia 2013

Peeling Migdałowy

Witam

Peeling Migdałowy można wykonywać przez cały rok, nawet w okresie letnim, gdyż nie powoduje uwrażliwienia skóry na promienie słoneczne. Mogą go stosować osoby z skórą skłonna do przebarwień, z problemem trądziku pospolitego jak również te które nie mogą stosować innych mocniejszych kwasów. Jego zdecydowana zaleta jest to iż przynosi natychmiastowy efekt. 

Działanie :

 - skóra jest wygładzona
- poprawia się koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia
- znikają drobne niedoskonałości
- reguluje wydzielanie sebum
- doskonale odświeża
- likwiduje płytkie zmarszczki
- działa bakteriobójczo


Ja wykonywałam peeling migdałowy z Salonie Kosmetycznym VISAGE Jaworzno - był to 40 % peeling migdałowy o 1,5 Ph, oparty na kwasie migdałowym (AHA), glukonolaktonie i kwasie laktobionowym (PHA). Preparat ten zapewnia skuteczną a jednocześnie bezpieczną eksfoliację. W trakcie zabiegi zostaje usunięty zrogowaciały naskórek, następuje rozjaśnienie skóry i podsinienie jej napięcia. Efektem jest przyspieszenie odnowy komórkowej - spłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu i wygładzenie naskórka.
Przebieg zabiegu - zabieg rozpoczyna się demakijażem skóry i rozpoznaniem jej stanu i rodzaju. Następnie skóra zostaje odtłuszczona i zabezpieczona płatkami kosmetycznymi w okolicach oczu. Kolejnym etapem jest aplikacja preparatu z kwasem migdałowym. Przy mojej skórze nie przyzwyczajonej do zbyt dużej ilości kosmetyków pieczenie jest dosyć mocne, ale oczywiście do wytrzymania. Po kilku minutach zostaje nałożony neutralizator, który następnie jest zmywany a na twarz zostaje nałożona maska chłodząco - łagodząca na 15 minut. . I to jest najprzyjemniejsza część zabiegu:)Po usunięciu maski wklepywany jest krem o właściwościach łagodzących i ochronnych.

Efekty - bardzo szybko stają się widoczne na skórze twarzy, zaledwie po 2-4 dniach. Wszystkie wymienione wyżej zalety kwasu i jego działania są widoczne na mojej skórze. Myślę, że to jeden z moich ulubionych zabiegów. Polecam bardzo serdecznie - nawet wrażliwcom :)


Ocena : 5/5

Larysa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz