19 września 2012

HAND MADE by Edyta

 Pamiętacie pudełeczko, które pokazałam w ostatnim poście - było właśnie autorstwa Edytki, która ma mnóstwo pomysłów i pasję do tworzenie niesamowitych i oryginalnych rzeczy. Oczarowana jej pracami poprosiłam o krótką informację na temat tego jak to się zaczęło i co motywuje ja do tworzenia tych cudowności. Poniżej cytuje słowa Autorki :


"Prace plastyczne lubiłam od dziecka. Odkąd pamiętam, ciągle coś rysowałam, malowałam, wycinałam. Wymyślałam i szyłam, Ubranka dla lalek, później, jakieś drobiazgi dla siebie. Obecnie, w ramach miłej odskoczni od trudnych -i nudnych- tematów zawodowych, odkurzyłam zapomniane światy. Maluję, ozdabiam przedmioty techniką decoupage, scrapbooking, szyję - najchętniej rzeczy niewielkie, ozdobne i praktyczne lub po prostu miłe dla oka. Uwielbiam pastele, subtelne ecru, delikatne perły, misterne koronki. Styl retro, vintage, shabby chic, śródziemnomorski i skandynawski. Belle epoque i secesję. Nade wszystko, klimaty francuskie - pachnącą zaroślami makii Korsykę, chmurną Bretanię z gąszczem hortensji przy domkach z kamienia, pełną słońca Prowansję, elegancki Paryż i bezkresne plaże Atlantyku. Moje prace trafiają najczęściej do rodziny i przyjaciół. Czasem przygotowuję coś na konkretne zamówienie- na ile pozwala zabiegany styl życia, jakie prowadzimy. Miło mi, gdy przygotowany przeze mnie drobiazg sprawia komuś przyjemność, dlatego większość prac wędruje w świat, w domku pozostają nieliczne. Choć miejsca byłoby niemało, bo ciągle urządzamy domek, do którego wprowadziliśmy się parę  miesięcy temu."


Serducha

Woreczki
Pudełeczko

Jeśli tak jak mnie podobają Wam się prace Edytki, albo chcecie zrobić komuś niepowtarzalny prezent to naprawdę polecam:) Wszystkie prace Edytki możecie obejrzeć na Facebooku - link poniżej:

1 komentarz: